Proč by se studenti mohli zajímat o moji přednášku? 

Studenti uslyší příběh o mozkové mrtvici, kterou jsem si ve 20. letech prošla a kvůli pozdní pomoci jsem handicapovaná. Mrtvice je druhá nejčastější příčina úmrtí ve světě a stává se i mladým lidem. 

Moje přednáška má 3 části. V první části se dozví co je to mrtvice, jak správně reagovat, když se přihodí někomu v jejich okolí. V druhé části uslyší, jak se mi mozková příhoda stala a jaký je můj život s handicapem. Nakonec se přeneseme do interaktivní vědomostní soutěže, kde si zopakujeme, co si zapamatovali. Zábavnou formou se naučí, jak pomoct člověku, který dostal mrtvici a jak mu zachránit život.

Jestli vás moje přednáška zaujala, více informací se dovíte níže, nebo se mi ozvěte do emailu holkashandicapem@gmail.comRáda se s vámi domluvím.

Když si účastníci vezmou rady k srdci budou schopni...

  • rozpoznat mrtvici

  • zareagovat včas a adekvátně pomoct

  • budou znát věci, které přispívají k mrtvici

Budou vědět, že se to stává i mladým lidem a mrtvice si nevybírá.

Jak to probíhá?

Přes e-mail nebo telefonicky se domluvíme na podrobnějších informacích. Následně se už studenti můžou těšit na inspirativní, vzdělávací a interaktivní přednášku.

  • Počet účastníků: max. 40 studentů (ideální okolo 30 studentů)

  • Časový rozsah: 2 vyučovací hodiny s přestávkou

  • Formát: Živě

Ceník

Do 31. 3. 2024 

1 přednáška

0 Kč

Od 1. 4. 2024

1 přednáška

3000 Kč

Náklady na dopravu 

dle vzdálenosti 


Kontakt


Spolupracuji s organizací HOBIT v rámci osvětového projektu o o mrtvici pod záštitou Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Snažíme se předávat informace, které můžou zachránit život.