Na mrtvici je zajímavé, že každého postihne trošku jinak a každý se s ní jinak vypořádává. Za poslední roky jsem slyšela spoustu příběhů, ve kterých hrála roli. Ráda bych ukázala na všechny tyhle holky a kluky, hrdinky a hrdiny, kterým mrtvice vpadla do života. Chci vytvořit prostor, ve kterém si můžeme být inspirací a podporou. Místo, kde v tom budem spolu.

"Ahoj, jsem Eva a mrtvici jsem měla v 45 letech, před 4 roky. Jak bych se popsala? Žiju ze dne na den a dělám si ze života radost. Miluju cestování a v mládí jsem horolezčila a trekovala, tenkrát jsem strávila 3 měsíce v Nepálu a Indii, kam se chci ještě znovu podívat. Procestovala jsem třeba i Slovinsko nebo Tunisko a...

"Ahoj, jsem Štěpánka a mrtvici jsem měla ve 4 letech, před 16 lety. Jak bych se popsala? Jsem tvrdohlavá, jdu si za svým cílem a jsem empatická. "

"Ahoj, jsem Anička a mrtvici jsem měla v 11 letech, před 12 lety. Jak bych se popsala? Jsem úplně normální holka, která by nejraději spasila celý svět, protože ráda pomáhám druhým. Jsem realista a i když je to občas výzva snažím se na věci koukat z té lepší stránky."

"Ahoj, jsem Kamil a mrtvici jsem měl ve 36 letech, před dvěma rokama. Jak bych se popsal? Jako bývalý bohém, DJ a milovník zábavy." 😎

Dostal*a jsi mrtvici nebo někdo z tvých blízkých? Chceš se podělit s příběhem, inspirovat a propojit se s lidmi s podobnou životní zkušeností? Ozvi se mi na holkashandicapem@gmail.com a já ti pošlu info, jak krok za krokem hodíme tvůj příběh do kabátu.